Praca - Ustawiacz maszyn - wtryskarki

ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów we Wrocławiu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Ustawiacz maszyn - wtryskarki

 Wymagania ogólne :

  • Doświadczenie przy obsłudze wtryskarek lub innych urządzeń produkcyjnych,,
  • sprawność w czytaniu rysunków technicznych,
  • mile widziana znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice,
  • znajomość komputera, w tym znajomość aplikacji MS EXCEL,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę, dokładność, obowiązkowość, terminowość  i elastyczność ( możliwa praca w trybie zmianowym ),
  • preferowane wykształcenie - średnie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe – co najmniej pół roku,

     Zakres obowiązków :

  • ustawianie form wtryskowych i urządzeń pomocniczych na wtryskarkach;
  • nadzór nad prawidłowością funkcjonowania zainstalowanych form;
  • wykonywanie na wtryskarce wyrobów i układanie ich w pojemnikach;
  • czytanie (rozumienie) rysunków technicznych;
  • ścisła współpraca z kontrolą jakości i technologiem;
  • praca na zmiany.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres email:

praca@elwat.com.pl

lub osobiście w siedzibie firmy:

ELWAT ESI we Wrocławiu, ul. Hubska 96/100, 50-502 Wrocław

w terminie do dnia 31 lipca 2018r.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

UWAGA wszystkie aplikacje na powyższe stanowisko muszą bezwzględnie zawierać niżej załączoną treść opatrzoną podpisem kandydata.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym realizowanym przez ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów, z siedzibą przy ul. Hubskiej 96/100, 50-502 Wrocław, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesu rekrutacyjnego.
  2. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości że administratorem moich danych osobowych jest ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów z siedzibą przy ul. Hubskiej 96/100, 50-502 Wrocław. Zapoznałem się z polityką prywatności dostępną na stronie administratora: www.elwat.com.pl i znam przysługujące mi prawa w zakresie udostępnionych przeze mnie danych osobowych.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem emaila wysłanego na adres administratora: ido@elwat.com.pl lub w sposób tradycyjny. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.